هراسان ایران تغذیه گواتر بهداشت بیماری

هراسان: ایران تغذیه گواتر بهداشت بیماری اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی واردات یک میلیون و ۳۵۷ هزار دستگاه گوشی گوشی

بر اساس اعلام گمرک، طی چهار ماه نخست سال‌جاری بیش از یک میلیون و ۳۵۷ هزار دستگاه گوشی گوشی به کشورمان وارد شد.

واردات یک میلیون و ۳۵۷ هزار دستگاه گوشی گوشی

واردات یک میلیون و ۳۵۷ هزار دستگاه گوشی تلفن همراه

عبارات مهم : میلیون

بر اساس اعلام گمرک، طی چهار ماه نخست امسال بیش از یک میلیون و ۳۵۷ هزار دستگاه گوشی گوشی به کشورمان وارد شد.

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی گمرک جمهوری اسلامی ایران، طی چهار ماه نخست امسال یک میلیون و ۳۵۷ هزار و ۹۳۶ دستگاه گوشی گوشی به ارزش ۲۲۸ میلیون دلار به کشورمان وارد شده است هست، به طوری که این کالا یک و ۵۰ صدم درصد از سهم ارزشی کل واردات را به خود تخصیص داده شده است داده است.

واردات یک میلیون و ۳۵۷ هزار دستگاه گوشی گوشی

این گزارش حاکی هست، میزان واردات گوشی گوشی به کشورمان طی چهار ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش ۱۴۶ و ۵۸ صدم درصد زیاد کردن یافته است.

طی چهار ماهه نخست سال گذشته ۶۹۰ هزار و ۷۶۴ دستگاه گوشی گوشی به ارزش ۹۲ میلیون و ۵۲۰ هزار دلار وارد کشور شده است بود که ۵۸ صدم درصد از سهم ارزشی کل واردات به کشورمان را مشمول بر می شد.

بر اساس اعلام گمرک، طی چهار ماه نخست سال‌جاری بیش از یک میلیون و ۳۵۷ هزار دستگاه گوشی گوشی به کشورمان وارد شد.

در گزارش گمرک کشور عزیزمان ایران آمده است ؛ در طرح رجیستری مسئولیت اظهار و اخذ حقوق ورودی و عوارض گمرکی گوشی های مسافری بر عهده گمرک است و گمرک موظف به ارسال این اطلاعات به سامانه همتاست که این کار وفق مصوبات از سوی گمرک انجام می شود، ولی بعد از ارسال این اطلاعات راستی آزمایی اطلاعات مسافران قبل از فعال سازی گوشی های مسافری بر عهده سامانه همتاست.

حقوق و عوارض گمرکی تمامی گوشی های گوشی مسافری که به سامانه مسافری گمرک اظهار شده است اند، دریافت شده است هست، ولی راستی آزمایی اطلاعات مسافران بر اساس اطلاعات پرواز و پاسپورت مسافران در تعهدات سامانه همتا بوده و باید بعد از ارسال اطلاعات گوشی های مسافری از سامانه گمرک به همتا تطبیق و راستی آزمایی اطلاعات قبل از فعال سازی گوشی ها انجام شود.

واژه های کلیدی: میلیون | دستگاه | واردات | مسافران | اطلاعات | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog